Заповнювач швів епоксидний для плитки WIM EPOXYD HQ 1/41 карамель 1кг

- Готово до відправки
- Код: 1/41-1
1 175 ₴
Фуга WIM EPOXYD HQ (Вім Епоксід) 1 кг - епоксидна затірка для швів плитки, двокомпонентна, водозмивна, для швів шириною від 1 до 15 мм
Уточнюйте наявність кольорів у менеджера!
- для швів шириною від 1 до 15мм
- підходить для басейнів
- для підлоги з підігрівом
- для приміщень з високими санітарно-гігієнічними вимогами (наприклад ресторани, лікарні, кухні, ванні кімнати)
- хімічно стійкий, кислотостійкий
- висока стійкість до механічних пошкоджень
- можливість використовувати як клей
- класифікація RG згідно EN 13888

Заповнювач швів епоксидний WIM EPOXYD – епоксидна двокомпонентна суміш для розшивки швів. Відповідає вимогам стандарту PN-EN 13888 як RG. Може також використовуватися в якості хімічно стійкого клею для керамічної плитки класу R2T відповідно до PN-EN 12004. Хімічно стійкий, двокомпонентний епоксидний розчин для розшивки швів при облицюванні стін і підлоги керамічною плиткою, клінкерною плиткою, натуральним каменем, з шириною шва до 15 мм.
Заповнювач швів епоксидний призначений для приміщень, в яких використовуються кислоти, луги, масла, розчинники та вода під високим тиском. Особливо рекомендується для використання в лабораторіях, акумуляторних станціях, дубильних заводах, молочних заводах, пивоварнях, бойнях та інших харчових, та хімічних виробництвах. А також в місцях з високими санітарно-гігієнічними вимогами, таких як лікарні, кухні, їдальні, басейни. Він повністю водонепроникний і має дуже високу стійкість до механічних пошкоджень, що дозволяє використовувати його в автосалонах, автомийках, майстернях, складах та інших місцях з високими механічними навантаженнями на підлогу. Підходить для розшивки швів плитки в резервуарах з агресивними речовинами.
Характеристики
| Фасовка |
1 кг |
|---|---|
| Робоча температура |
від +10ºC до +25ºC |
| Час використання суміші |
60 хвилин |
| Час попереднього затвердіння |
після 24 годин |
| Двокомпонентна |
Так |
| Основа |
на основі епоксидної смоли |
| Країна виробник |
Польща |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Підлога, Стіни |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Епоксидна |
| Кількість компонентів | Двокомпонентна |
| Водостійкість | Так |
| Мінімальна ширина шва | 1 мм |
| Максимальна ширина шва | 15 мм |
| Термін зберігання | 24 міс |
| Фасовка матеріалу | 1 кг |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 25 град. |
| Час висихання | 24 годин |
| Технічні характеристики | |
| Колір | 1/11 срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 1/41 карамель |
- Ціна: 1 175 ₴



