Підкладка Тихий хід Steico Underfloor 7 мм 6,99 м.кв.

- Готово до відправки
- Код: 7699
939 ₴/упаковка
Підкладка Тихий хід Steico Underfloor 7 мм 6,99 м.кв.
Підкладка Steico Underfloor (тиха хода) 7 мм - ізоляційна плита 590х790 мм, виготовлена на основі деревини хвойних порід. Даний матеріал використовується для компенсації незначної нерівності підлоги перед укладанням підлогового покриття, а також для додаткової тепло і шумоізоляції приміщення.
Область застосування:
Хвойна підкладка товщиною 7 мм використовується при укладанні паркету, ламінату, дерев'яних підлог, лінолеуму і ковроліну. Матеріал монтується на тверді сухі основи. При роботі поверх нової бетонної стяжки, у вологому або цокольному приміщенні рекомендується додатково постелити поліетиленову пароізоляцію. Підкладка підходить також для тепло- і звукоізоляції стін і стель. Підкладку "тихий хід" потрібно обов'язково монтувати по діагоналі приміщення, щоб шви не співпали підкладки і підлогового покриття (якщо це не лінолеум).
Переваги:
- Екологічно безпечний матеріал, що відповідає стандарту DIN EN 622-4.
- Висока щільність 250 кг / куб.м, стійкість до деформації.
- Відмінні тепло-і звукоізоляційні властивості.
- Здатність витримувати навантаження до 20 т / кв.м.
- Швидкий монтаж без використання складних інструментів.
- Підходить для укладання на нерівні підстави, з допустимими дефектами до 2 мм.
- Стійкість до клеїть складом і розчинників.
- Створення сприятливого мікроклімату в приміщенні.
- Високий клас пожежної - DIN EN 13501-1 E.
Продається кратно упаковці 6.991 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steico |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Матеріал | Дерев'яне волокно |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 6.99 м² |
- Ціна: 939 ₴/упаковка





