Підкладка коркова SO CORK 3 мм 1x10 м (10 м.кв/рулон) під ламінат і паркет

-8%
- В наявності
- Код: 3110-10
2 554 ₴
2 349,68 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пробкова підкладка MEGACORK
Пробкова підкладка SOCORK застосовується в якості технічної підкладки під ламінат та інші покриття для підлоги для згладжування нерівностей підстави, амортизації вібрації і попередження деформації покриття, а також для утеплення та звукоізоляції підлоги. Для внутрішніх сухих приміщень. Застосовується в дитячих кімнатах, в вітальні, в домашніх кінотеатрах, на кухні і в спальні.
Коркову підкладку SO CORK економічно доцільно використовувати при укладанні якісного підлогового покриття з тривалим терміном експлуатації, ідеально підходить під паркет і ламінат. Для ефективного згладжування нерівностей і устоічівость статі потрібно підготувати підставу і вибрати відповідну товщину підкладки.
Переваги використання пробкової підкладки та її своіства:- Натуральність і екологічність
- Однорідність структури
- Міцність і стійкість до навантажень
- Тепло і звукоізоляція
- Простота укладання
| Характеристики | |
| Країна виробник | Португалія |
| Бренд | MEGACORK |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEGACORK |
| Країна виробник | Португалія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Тип підлогового покриття | Лінолеум, Ламінат, Паркет, Ковролін, Тепла підлога |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | Пробка |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 349,68 ₴


