Підкладка Arbiton Multiprotec 1000 1.5 мм/8 м.кв.

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100015-8
1 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка Arbiton Multiprotec 1000 - ідеальний варіант для підлогового опалення. Володіє низьким коефіцієнтом термічного опору.
Покращує акустичний комфорт - забезпечуючи високий рівень зниження рівня шуму в приміщенні.
Матеріал - PU / мінерали + ALU фольга
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 1,5 |
| Довжина (мм) | 8000 |
| Ширина (мм) | 1000 |
| Площа упаковки (м2) |
8 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 8000 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
- Ціна: 1 990 ₴


