Підкладка Arbiton Folia HYDRO 15 рулон 0,2/15м.кв

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 150215
645 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароізоляція Arbiton Folia HYDRO - обов'язковий елемент для виконання вимог гарантії
статі в якості пароізоляційної захисту
Підкладки ARBITON підвищують комфорт і міцність експлуатації сучасного вінілового підлоги LVT.
Правильно підібрана підлогова ізоляція продовжує його довговічність (вінілового підлоги lVt.)
Підвищують міцність і стабільність з'єднання замків підлогового покриття.
Нівелюють точкові нерівності та захищають від пошкоджень.
Прискорюють і полегшують монтаж підлогового покриття.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 0,2 |
| Довжина (мм) | 7500 |
| Ширина (мм) | 2000 |
| Площа упаковки (м2) | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 7500 мм |
| Товщина | 0.2 мм |
- Ціна: 645 ₴

