Підкладка під ламінат ППЕ Polifoam 3 мм (хімічно зшитий пінополіетилен) 5 м2

- В наявності
360 ₴
Підкладка Polifoam (Поліфом) під ламінат або інші покриття для підлоги товщ. 3 мм (3003 1х50м, хімічно зшитий пінополіетилен)
Матеріал: Спінений поліетилен (хімічно зшитий пінополіетилен, ППЕ НХ)
Товщина: 3 мм
Щільність: 30 кг/м³
Ширина: 1,0 м
Кількість в рулоні: 50 м²
Виробник: Polifoam (Угорщина), Trocellen Group
Застосування: Вирівнююча звукоізоляційна підкладка під ламінат та інші покриття для підлоги
Властивості:
Коефіцієнт теплопровідності (λ) при +25 °C: 0,039 Вт/м*K
Індекс зниження приведеного рівня ударного шуму: ≤ 18 dB
Температура експлуатації (робочий температурний інтервал): від - 60 до + 95°C
Підкладка зроблена з екологічно безпечного матеріалу - спінений поліетилен зшитого типу.
Зшитий пінополіетилен (інша назва - хімічно cшітий пінополіетилен або ППЕ НХ) має рівну поверхню і строгі геометричні розміри полотна, зручний при монтажі і надійний в експлуатації.
Оптимальне поєднання жорсткості і динамічної пружності, дає відмінний звукоізоляційний ефект від використання підкладки Polifoam (Поліфом) під ламінат, паркетну дошку і інші види підлогового покриття.
Переваги застосування підкладки Polifoam (Поліфом)
- Вирівнює поверхню основи підлоги - згладжує нерівності підлоги до 3 мм;
- Забезпечує звуковий комфорт в приміщенні - ефективно заглушає звуки кроків (індекс зниження приведеного рівня ударного шуму 18 dB);
- Знижує рівень поширення ударного звуку через перекриття, ізолює звуки від падіння предметів, пересування меблів, стукоту кроків, стрибків і ходьби на каблуках;
- Продовжує термін служби ламінату, захищає замки ламінату від зносу;
- Не дає усадку під впливом навантаження, не втрачає початкові параметри і характеристики весь термін служби;
- Волого-і пароізоляційна, запобігає проникненню вологи від основу підлоги;
- Не сприяє розмноженню грибків і плісняви;
- Теплоізоляційна;
- Безпечна для здоров'я людини, не має сторонніх запахів, не виділяє шкідливих речовин;
- Висока якість. Вироблена відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polifoam |
| Країна виробник | Угорщина |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Тип підлогового покриття | Лінолеум, Ламінат, Паркет, Ковролін, Тепла підлога |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 95 град. |
| Звукоізоляція | 18 дБ |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/м.кв. |
| Розміри | |
| Розмір | 5 м2 |
- Ціна: 360 ₴
