Коркова підкладка 6 мм Eco BazaLux Міні Ролл 8000х500х6 мм 4 кв.м/рулон

-3%
- Готово до відправки
- Код: 68050-4
2 089 ₴
2 026,33 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рулонна технічна пробка стелиться під "плаваючі" покриття для підлоги, паркетну дошку і ламінований паркет. Застосовується для підвищення теплоізоляції, звукоізоляції, а також для вирівнювання рівня підлоги між різними приміщеннями.
До основних переваг підкладки належить:
- її термо- та шумоізоляційні властивості; стійкість до впливу хімічних речовин та води;
- лінійні розміри та технічні характеристики рулонна пробка не змінює протягом усього терміну експлуатації;
- на ній не утворюється конденсація вологи, поверхня антистатична;
- укладається практично скрізь: будинки, в офісних приміщеннях, торгових центрах, готелях, ресторанах, кафе, лікарнях, дит. садах, школах.
Натуральний, екологічно чистий продукт. Дуже довговічний матеріал, не злежується, не гниє, має високі показники по тепло-звукоізоляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bazalux |
| Країна виробник | Португалія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 8000 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Матеріал | Пробка |
| Теплопровідність | 0.053 Вт/м.кв. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
- Ціна: 2 026,33 ₴








