Заповнювач швів умбра WIM OFF-WHITE 269, 2 кг (16 кольорів)

- В наявності
- Код: 000001340
550 ₴
Заповнювач швів WIM OFF-WHITE
⚠️ Уточнюйте наявність кольорів у менеджера
WIM OFF-WHITE — високоеластичний, волого- та морозостійкий заповнювач швів з підвищеною зносостійкістю та зниженим водопоглинанням. Швидко твердне, легко очищується та зберігає колір протягом тривалого часу.
Підходить для заповнення швів між керамічною плиткою, керамогранітом, клінкером, скляною мозаїкою, натуральним каменем, гранітом і мармуром.

Переваги
-
для швів шириною від 1 до 25 мм
-
стійкий до вицвітання та знебарвлення
-
стійкий до грибка і цвілі
-
стійкий до ультрафіолетових променів та атмосферних опадів
-
водо- і брудовідштовхувальний
-
легко очищується
-
можливість змивання одразу після нанесення
-
термостійкість: –25°C … +70°C
-
класифікація CG2 WA згідно EN 13888
Сфера застосування
Рекомендований для внутрішніх і зовнішніх робіт, зокрема для:
-
ванних кімнат і кухонь
-
душових кабін
-
балконів і терас
-
басейнів
-
підлог з підігрівом
-
гіпсокартонних плит
Оптимальний для використання у вологих та мокрих приміщеннях.
Характеристики
-
Колір: умбра
-
Фасовка: 2 кг
-
Основа: цементна
-
Тип: однокомпонентний
-
Робоча температура: від +5°C до +35°C
-
Час використання суміші: близько 40 хв
-
Готовність до експлуатації: через 3 години
-
Пропорція змішування: 0,210 л води на 1 кг
-
Країна виробник: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Підлога, Стіни |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Цементна |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Водостійкість | Так |
| Мінімальна ширина шва | 1 мм |
| Максимальна ширина шва | 2.5 мм |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Фасовка матеріалу | 2 кг |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Час висихання | 4 годин |
| Протигрибкова дію | Так |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 550 ₴



