Інсталяція для унітаза Koller Pool AQUA LINE KP-AL-H02

- В наявності
- Код: KP-AL-H02
6 300 ₴
5 481 ₴
AQUA LINE інсталяція для підвісного унітазу (KP-AL-H02)
Гарантія тривалої експлуатації – 10 років.
Система витримує навантаження до 400 кг.
Гарантія постачання запасних частин протягом 15 років.
Низький рівень шуму під час заповнення бачка.
Заводське регулювання змиву води 3/6 л.
Економія води – до 50%.
Робочий діапазон тиску від 0,5 до 10 бар.
Вибір панелей змиву, що дозволяє вписатись у будь-яку сучасну дизайнерську стилістику.
У комплект входять:
• інсталяційна рама з бачком
• оцинковані сталеві опори рами з регулюванням висоти кріплення чаші унітазу від 320 до 560 мм.
• Універсальні кріплення, з можливістю приєднання до нерівних та бокових поверхонь
• Кріплення для унітазу з можливістю монтажу чаш із фіксацій кріплення на 180 або 230 мм.
Монтажна висота 1080 до 1280 мм для гіпсокартонних стін та вбудовування у пристінки.
Монтажна глибина від 80 мм до 110 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1280 мм |
| Монтажна глибина | 80 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Оцинкована сталь |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка змивання | Ні |
- Ціна: 5 481 ₴

