Терасна дошка 150х20х2200 Tardex Professional 3D, колір Антрацит

-13%
- Готово до відправки
3 109 ₴/кв.м
2 704,83 ₴/кв.м
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терасна дошка Professional 3D – надміцна дошка, яка має другу назву – палубна дошка. Вона буде актуальною в умовах, де вкрай важлива міцність матеріалу та його стійкість до вологи. Виглядає сучасно та стильно, має чудові експлуатаційні властивості.

Допоможемо прорахувати необхідну кількість, підберемо комплектуючі, проконсультуємо, телефонуйте)
Властивості:
- настили з TardeX не потребують регулярної обробки та особливого догляду – їх не потрібно фарбувати чи обробляти спеціалізованими засобами;
- не бояться впливу вологи, не розмокають, не гниють, не іржавіють, не обростають водоростями;
- палубна дошка TardeX має не слизьку поверхню, що не дасть посковзнутися навіть на вологому причалі;
- поверхня палубної дошки гладенька та рівна, тому нею безпечно ходити навіть босоніж;
- палуба чи настил будуть рівномірно нагріватись під впливом сонця, навіть в найспекотніші дні, вбираючи в себе тепло;
- дошка TardeX не потребує спеціального догляду, її не потрібно фарбувати, а мити можна простою водою.
Характеристики терасної дошки «Professional 3D».
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 2 704,83 ₴/кв.м
