Терасна дошка 150х20х2200 Tardex Professional, колір Натур

- Готово до відправки
2 848 ₴/кв.м
2 449,28 ₴/кв.м

Терасна дошка з деревино полімерних матеріалів має ряд великих переваг над натуральним деревом
- Профнастил «TardeX» не потребує регулярного догляду – не потребує фарбування та використання спеціальних засобів;
- не боїться вологи, не розмокає, не гниє, не іржавіє, не заростає водоростями;
- палубна дошка «TardeX» має протиковзку поверхню, яка захищає від падіння навіть на мокрому пірсі;
- поверхня палубної дошки гладка і рівна, по ній можна сміливо ходити босоніж;
- під палючим сонцем настил або підлога прогріваються рівномірно, просто поглинаючи тепло;
- Дошка «TardeX» не потребує особливого догляду, не вимагає фарбування, миється простою водою;
Плита «TardeX» «Professional» товста і міцна, матеріал розподілений по всій довжині і ширині, завдяки чому «Professional» витримує навантаження понад 2 т/м2.
Характеристики терасної дошки «Професіонал».
|
Структура |
Монолітний |
|
Поверхні |
двосторонні: пилки / оборки |
|
Склад |
листяна деревина – 70% поліетилен – 25% (стандарт ЄС) добавки – 5% |
|
Застосовуються сорти деревини |
твердих порід |
|
Розмір дошки |
150 х 25 х 2200 (під замовлення до 6000 мм) |
|
Вага стандартної дошки (L = 2200) |
7,92 |
|
Площа стандартної дошки (L = 2200) |
0.330 |
|
Водопоглинення |
не більше 1% |
|
Температурний діапазон використання |
Від -60 до +80 |
|
Відносне лінійне температурне розширення |
Від 0.2% до 0.5% |
|
Щільність |
1,3 |
|
Термін придатності |
понад 25 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
- Ціна: 2 449,28 ₴/кв.м
