Koller Pool GRACE змішувач для ванни GR0100

- Готово до відправки
- Код: 1108300305
3 598 ₴
3 058,30 ₴
Koller Pool GRACE змішувач для ванни GR0100
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Концепція серії GRACE - це простота та вишуканість. М'яке свічення хрому підкреслює чистоту ліній форм, а завдяки стриманій витонченості та грації моделі цієї серії доповнять і облагородять практично будь-який інтер'єр.
Представлена тут модель одноважільного, настінного змішувача для ванни Grace GR0100 від Koller Pool, оснащується керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, аератором від німецької компанії Neoperl, стаціонарним виливом довжиною 17.7 см, має перемикач ванна/душ, відведення 2" і встановлюється на 2 отвори за допомогою ексцентрикової сполуки під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 177 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 230 мм |
- Ціна: 3 058,30 ₴

