Змішувач одноважільний для ванни 35 мм Koller Pool EDGE

- В наявності
- Код: 1107300305
3 072 ₴
Змішувач одноважільний для ванни 35 мм Koller Pool EDGE
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Змішувачі EDGE виконані в мінімалістичній формі, таким чином вони прикрасять будь-який дизайн вашої ванної кімнати. Плавний та легкий хід ручок дозволить вам комфортно регулювати температуру води.
Представлена тут модель одноважільного змішувача для ванни ED0100 серії Edge від Koller Pool, оснащується аератором німецької компанії Neoperl з функцією QuickClean, керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, регулювання температури води плавним ходом ручки, хромоване покриття , нікелю (10 мкм), хрому (0,25 мкм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 230 мм |
- Ціна: 3 072 ₴



