Змішувач для умивальника Koller Pool GRACE хром

- Готово до відправки
- Код: 1108330305
2 800 ₴
2 380 ₴
Змішувач для умивальника Koller Pool Grace
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Концепція серії GRACE - це простота та вишуканість. М'яке свічення хрому підкреслює чистоту ліній форм, а завдяки стриманій витонченості та грації моделі цієї серії доповнять і облагородять практично будь-який інтер'єр.
Представлена тут модель одноважільного, врізного змішувача для раковини Grace GR0200 від Koller Pool, оснащується аератором німецької компанії Neoperl, керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal і має стаціонарний вилив довжиною 12.3 см. Змішувач встановлюється на один отвір з підведенням. 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 123 мм |
| Висота виливу | 103 мм |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 2 380 ₴


