Koller Pool AQUA змішувач для ванни AQ0100

- Готово до відправки
- Код: 1101300305
3 850 ₴
3 195,50 ₴
Koller Pool AQUA змішувач для ванни
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Змішувачі серії Aqua – це сучасний стиль, надійність та зручність. Дизайн цієї колекції впишеться в будь-який інтер'єр вашої ванної кімнати. Змішувачі виконані з високоякісної латуні, яка відрізняється міцністю, довговічністю та стійкістю до перепадів температур.
Представлена тут модель одноважільного, настінного змішувача для ванни Aqua AQ0100 від Koller Pool, оснащується керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, аератором від німецької компанії Neoperl, стаціонарним виливом довжиною 18.2 см, має перемикач ванна/душ, відведення 2" і встановлюється на 2 отвори за допомогою ексцентрикової сполуки під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 1.57 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 3 195,50 ₴


