Унітаз підвісний Koller Pool Kvadro Tornado з сидінням Soft Close (KR-0530-RQ3)

- Готово до відправки
- Код: KR-0530-RQ3
7 960 ₴
4 776 ₴
KVADRO унітаз підвісний з сидінням Soft-close, змив Торнадо (KR-0530-RQ)
Інноваційна технологія змиву води в унітазах Tornado та Tornado3 дозволяє очищати внутрішню поверхню унітазу абсолютно новим способом та має безперечні переваги:
Гігієнічний. Чаша не має обідка, а також прихованих, важкодоступних місць, де можуть накопичуватися бруд, мікроби та вапняні відкладення. Контрольоване завихрення води запобігає розбризкуванню і забезпечує очищення майже всієї внутрішньої поверхні.
Економний. Унітаз використовує лише 4,5 літра води для великого зливу та лише 3 літри для малого зливу. Це означає, що сім’я з 4 осіб може заощадити до 19 700 літрів на рік.
Сучасний. У чаші конічної форми створюється потужне завихрення води, яке ефективно видаляє забруднення. Оптимальний злив завдяки потужному завихренню води, підтверджений численними випробуваннями, що проводилися зовнішнім випробувальним інститутом TUV.
Безшумний. Стікання води в унітаз із завихренням створює меншого шуму, порівняно зі звичайними унітазами. Відповідає стандартам звукоізоляції DIN 4109 і SIA 181.
Характеристики:
Бренд - Koller Pool
Серія - Kvadro
Країна виробник - Австрія
Вид товару - Унітаз
Вид монтажу - Підвісний
Колір білий
Ширина, мм - 365
Довжина, мм - 530
Висота, мм - 360
Матеріал унітазу - Кераміка
Матеріал сидіння - Дюропласт
Механізм плавного опускання
Функція змиву води - Безободкова
Силів - Горизонтальний
Гарантія – 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 420 мм |
- Ціна: 4 776 ₴




