Бойлер горизонтальний Tesy Bilight GCH 1204430 B12 TSR 120 л

- Під замовлення
- Код: 81BT1037
Відправка з 16 квітня 202612 984 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Tesy BiLight для горизонтальної установки розроблений у відповідності з найвищими європейськими стандартами безпеки та вимогам якості. Асортимент продукції має моделі з об'ємом від 50 до 150 літрів.
Особливості бойлера:
- PISTON ЕФЕКТ для контролю швидкості вхідної води і збільшення кількості теплої води до 15%.
- Технологія INSUTECH розроблена компанією Tesy для високоефективної ізоляції і виключно низьких теплових втрат.
- BiLight індикація для легкого і швидкого розпізнавання режимів роботи.
- Електричний вимикач для вмикання і вимикання приладу.
- Захист проти замерзання.
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
- Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби.
- Мідний нагрівальний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Ширина | 1160 мм |
- Ціна: 12 984 ₴
