Горизонтальний бойлер Tesy Bilight GCH 503520 B12 TSR 50 л

- Під замовлення
- Код: 81BT1034
Відправка з 16 квітня 20268 478 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний накопичувальний водонагрівач Tesy BILIGHT GCH B12 TSR
Горизонтальний циліндричний бойлер Tesy Bilight з баком з емальованої сталі та простим механічним керуванням можна встановлювати в нішах або над дверима, що економить простір у приміщенні. Бойлер має поліпшену високоефективну теплоізоляцію, регульований термостат, 4 режими настроювання температури (антизаморожування, літо, зима, антибактеріальний режим).
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Безпека та довговічність роботи бойлера забезпечують не тільки якісні деталі та збирання, а й вбудовані системи захисту від перегрівання, замерзання, аварійних ситуацій, пов'язаних із надлишковим гідродаленням (клапан скидання).
Водонагрівач TESY виготовлений одним із найбільших виробників у Болгарії та відповідає всім європейським і українським нормам.
Переваги бойлерів Tesy BILIGHT:
- BiLight-вимикач, що показує зміну в робочому режимі зміною кольору світлового індикатора.
- PISTON Effect: запатентована конструкція сопла для води, що надходить, створює т.н. "ефект поршня", що уповільнює змішування холодної води з уже нагрітою. Удосконалена насадка PISTON 4 забезпечує максимально ефективне використання всього об'єму гарячої води, збільшуючи його до 40%.
- Сталевий бак плазмового зварювання з інноваційним антикорозійним склокерамічним покриттям Crystal Tech.
- Високоефективна теплоізоляція INSUTECH (товстий шар пінополіуретану високої щільності).
- Технологія перерваного термостата (усунення зв'язку між резервуаром для води та настінним кріпленням) знижує втрати енергії на 16%.
- Гігієнічний сертифікат на чисту питну воду відповідно до Європейської директиви 98/83 EU.
- Зовнішній регульований термостат з індикацією 4 температурних режимів: Проти заморожування, Літній режим, Зимовий режим, Антибактеріальний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 19 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 8 478 ₴

