Електричний водонагрівач Tesy Anticalc GCV 8044 24D B14 TBR 80 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1024
10 761 ₴
9 684,90 ₴
Електричний водонагрівач Tesy Anticalc GCV 8044 24D B14 TBR 80 л
Електричний накопичувальний водонагрівач Tesy Anticalc GCV 8044 24D B14 TBR має фактичний об'єм бака 82 літри та призначений для забезпечення ГВС сім'ї до 3 осіб. Під'єднання труб здійснюється знизу, а тип керування механічний. Компактні розміри та циліндрична форма дає змогу провести монтаж практично в будь-якому доступному місці.
Як нагрівальні елементи використовується два сухі ТЕНи, потужністю по 1,2 кВт кожен. У внутрішній конструкції агрегата використовується склокераміка, а корпус виготовлений із високоякісної сталі.
Технології водонагрівачів TESY Anticalc GCV:- Anticalc — функція активного захисту від накипу. ТЕНи працюють за низької температури поверхні, запобігаючи осіданню мінералів.
- Piston Effect — технологія покращеної циркуляції вхідної води.
- Insutech — якісна екологічна теплоізоляція для зниження тепловтрат.
- CrystalTech — захисне емальоване покриття бака.
- Режим ECO оптимізує нагрівання та знижує споживання електроенергії.
Характеристики бойлера TESY Anticalc GCV 8044 24D B14 TBR:
- Клас енергоефективності — С.
- Час нагрівання Δt 45K (15-60 °C) – 1:47/3:34 год/хв.
- Термостат із подвійним захистом (перегрівання та замерзання).
- Магнієвий анод мінімізує жорсткість води.
У настінному бойлері Tesy Anticalc використовується фірмова технологія енергоощадження, тому річне споживання електроенергії становить 2748 кВт/рік. Механічний термометр вмонтований у верхній частині корпусу, а патрубки під'єднання холодної та гарячої води, стандартного розміру 1/2 дюйма, розташовані знизу. Модель не сприйнятлива до передань тиску в водопроводі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 21.8 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 858 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 9 684,90 ₴

