Електричний водонагрівач Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC 80 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1022
11 169 ₴
10 387,17 ₴
Електричний водонагрівач Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC 80 л
TESY GCV 803524 D DO6 TS2R ANTICALC- вузької циліндричної форми, з сухими ТЕНами. Оснащений зручним регулятором температури на корпусі для вибору оптимального режиму роботи. Покриття внутрішнього бака виконане зі склокераміки, що запобігає корозії та продовжує термін служби бойлера. Також, реалізовано можливість механічного відключення кожного ТЕНу для вибору оптимального режиму роботи та розвантаження електролінії.
Відмінні риси TESY GCV 803524D B14 TBRC ANTICALC:
- слім-дизайн;
- сухий ТЕН;
- склокерамічне покриття бака;
- Вертикальний монтаж;
- фланець, що полегшує заміну магнієвого анода та нагрівача;
- регульований термостат з термічним та струмовим захистом;
- Світлові індикатори;
- Вхідна та вихідна трубка води з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики TESY GCV 803524D B14 TBRC ANTICALC:
Виробник - Tesy
Тип водонагрівача - накопичувальний
Об'єм бака - 80 л.
Номінальна потужність – 2,2 кВт
Установка – вертикальна
Підведення води - нижнє
Габарити, мм: Висота - 121 см, Ширина - 35,3 см, Глибина разом із кріпленням - 38 см,
Вага – 23.9 кг.
Офіційна гарантія на бак – 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 353 мм |
- Ціна: 10 387,17 ₴




