Електричний водонагрівач Tesy Maxeau GCV10S 2005624C D06 S2RP 196 л

- Під замовлення
- Код: 81BT1019
Відправка з 16 квітня 202634 690 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Tesy Maxeau GCV10S 2005624C D06 S2RP 196 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Водонагрівачі серії MaxEau розроблені відповідно до європейських стандартів безпеки та найвищих вимог до якості. Ці моделі містять запатентовані інноваційні рішення, розроблені інженерами TESY, у галузі енергоефективності та ефективності пристроїв, розроблених для забезпечення більш гарячої води та розширеної роботи.
Особливості водонагрівача Тесі
- ТУРБОЛІЗАТОР
Турболізатор є елементом з певними отворами, що вбудований по усій довжині серпантину та призначений для руйнування лінійного потоку циркулюючої рідини в самому серпантині. - INSUTECH
INSUTECH є спеціально розробленою технологією високоефективної ізоляції. - ПЛАЗМОВЕ ЗВАРЮВАННЯ
Високотехнологічний метод для плазмового зварювання без додаткового матеріалу, з дуже низькою тепловою дією на основний метал. - ПЕРЕРВАНИЙ ТЕРМОМІСТ
ПЕРЕРВАНИЙ ТЕРМОМІСТ являє собою видалення термічного зв'язку між резервуаром для води та монтажним кронштейном. Ця технологія забезпечує зниження втрат енергії на 16%. - Crystal Tech
Crystal Tech – високотехнологічне покриття емаллю для більшої стійкості до води різної якості, що. забезпечує надійний захист від корозії та тривалий термін служби. - КЕРАМІЧНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ
Непрямий керамічний нагрівальний елемент з до 70 % більшою площею тепловіддачі. - ANTICALC ЗАХИСТ ВІД НАКИПУ
Нагрівальний елемент Anticalc працює при низькій температурі поверхні, де накопичення накипу обмежене. Обслуговування і заміна нагрівального елементу, надзвичайно прості, швидкі і не вимагають зливу води з водонагрівача. - КАПІЛЯРНИЙ ТЕРМОСТАТ
Капілярний термостат - це пристрій високого класу, що використовується для максимально точного регулювання температури води і забезпечує високу надійність роботи водонагрівачів TESY.
Характеристики бойлера Tesy Maxeau GCV10S 2005624C D06 S2RP 196 л
- Об'єм бойлера - 196 літрів
- Тип - бойлер непрямого нагріву комбінований з одним змiйовиком та "Сухим" електричним ТЕНом
- Серія - Tesy MaxEau Ceramic комбінований
- Номінальна потужність єлектричного ТЕНу - 2400 Вт (1200 + 1200 Вт)
- Енергетичний клас В
- Статичні втрати 85 Вт / добу
- Площа змійовика - 0,76 м.кв.
- Об'єм змійовика - 5 літрів
- Підклюічення труб до змійовика - праворуч
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 196 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 34 690 ₴

