Електричний водонагрівач Tesy BiLight Slim GCV 80 35 20 B11 TSRC 80 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1015
8 960 ₴
Електричний водонагрівач Tesy BiLight Slim GCV 80 35 20 B11 TSRC 80 л
Tesy — один із найбільших європейських виробників електричних водонагрівачів та опалювального обладнання. Серія BiLight розроблена відповідно до високих європейських стандартів безпеки та якості.
Вертикальні бойлери BiLight Slim спеціально створені для встановлення в обмежених просторах. Завдяки діаметру лише 35 см ідеально підходять для ніш, санвузлів та невеликих приміщень.
Основні переваги
-
PISTON EFFECT — контроль швидкості подачі холодної води, збільшення кількості теплої води до 15%
-
INSUTECH — високоефективна теплоізоляція з мінімальними тепловтратами
-
BiLight індикація — просте та швидке визначення режиму роботи
-
Електричний вимикач — зручне увімкнення та вимкнення пристрою
-
Захист від замерзання
-
Склокерамічне покриття — надійний захист від корозії
-
Плазмове зварювання бака — збільшений термін служби
Технічні характеристики
-
Об’єм: 80 л
-
Номінальна потужність: 2000 Вт
-
Час нагріву Δt 45K (15–60°C): 2 год 08 хв
-
Річне споживання електроенергії (AEC): 1549 кВт·год
-
Клас енергоефективності: D
-
Висота: 1200 мм
-
Ширина: 353 мм
-
Глибина: 380 мм
-
Діаметр: 353 мм
-
Монтаж: вертикальний
-
MAX40: 139 л
Гарантія
-
5 років — на водонагрівальний бак (за умови проведення сервісного обслуговування між 25–27 місяцем з дати покупки)
-
2 роки — повна гарантія на виріб
Країна виробництва: Болгарія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1.205 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 353 мм |
- Ціна: 8 960 ₴


