Водонагрівач Tesy Bilight GCV 804415 B11 TSR 80 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1012
8 007 ₴
7 526,58 ₴
Водонагрівач Tesy Bilight GCV 804415 B11 TSR 80 л
Водонагрівачі серії BiLight розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки та вимог якості. Асортимент продукції має моделі з обсягом від 50 до 150 літрів.
ПЕРЕВАГИ:
- PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%
- Технологія INSUTECH розроблена компанією TESY для високоефективної ізоляції та виключно низьких теплових втрат
- Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи
- Електричний вимикач для увімкнення та вимкнення приладу
- Захист від замерзання
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації
Усі водонагрівачі серії BiLight мають зручний зовнішній терморегулятор для плавного настроювання температури та унікальну BiLight дві кольорову індикацію для візуалізації режимів роботи: червоне світло — індикація режиму "НАГРІВ", і синя світлова індикація — режим "ГОТОВ ДО ВИКОРИСТАННЯ". BILIGHT серія виробляється через використання найбільш передових технологій плазмового зварювання та точного нанесення склокерамічного покриття, причому стійкість проти корозії забезпечується додатково завдяки вбудованому катодному захисту/анодному протектор/.
Монтаж такого пристрою на стіну треба виконувати вертикально. Набір кріплень входить до комплектації. Водонагрівач Tesy Bilight 80 л, мокрий ТЕН 1,5 кВт нагріває воду за допомогою мідного нагрівального елемента, а функцію захисту від корозії виконують склокерамічне покриття всередині резервуара з водою й магнієвий анод.
Панель керування внизу корпусу забезпечена підсвіткою: червоний колір — нагрів, синій — потрібна температура досягнута.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 19.9 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 7 526,58 ₴






