Електричний водонагрівач Tesy Bilight GCV 50 44 15 B11 TSR 50 л

-7%
- Готово до відправки
- Код: 81BT1011
7 293 ₴
6 782,49 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Tesy Bilight GCV 50 44 15 B11 TSR 50 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Електричний бойлер Tesy BiLight 50 літрів (GCV 50 44 15 B11 TSR) — чудовий варіант для гарячого водопостачання у Вашому домі! Приємний зовнішній вигляд і компактні розміри дають змогу встановити водонагрівальний бак навіть у невеликому за розміром приміщенні, наприклад, на кухні або в санвузлі.Стоїть виділити наявність високопродуктивного нагрівального ТЕНа, який за мінімальний час нагріє воду в баку, а шар теплоізоляції не дасть змогу їй охолонути навіть за тиждень.
Водонагрівачі серії BiLight розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки та вимог якості. Асортимент продукції має моделі з обсягом від 50 до 150 літрів.
Особливості:
- Piston Effect для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%;
- Технологія Insutech розроблена компанією Тesy для високоефективної ізоляції та винятково низьких теплових втрат;
- Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи;
- Електричний вимикач для увімкнення та вимкнення приладу;
- Захист від замерзання;
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії;
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 16.7 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 566 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 6 782,49 ₴

