Romstal Habitat 25K котел газовий конденсаційний двоконтурний 21 кВт (50-30 °C) без димоходу

- Немає в наявності
- Код: 35MH0001
40 758 ₴
Romstal Habitat 25K котел газовий конденсаційний двоконтурний 21 кВт (50-30 °C) без димоходу
- Широка варіативність систем димовидалення
- Конденсаційний теплообмінник із неіржавкої сталі із широкими проходами води
- Модуляційне співвідношення 1:10
- Розумний адаптивний газовий клапан
- Сухий сифон для конденсату
- Латунна гідравлічна група
- ICS (Інтелектуальна система згоряння) гарантує ідеальне згоряння в будь-яких умовах
- 6 Клас NOx відповідно до UNI EN15502-1
Основні компоненти котла ROMSTAL HABITAT 25K
- Якість та ефективність
- Продовжуємо використовувати латунь на своїх гідравлічних групах, щоб забезпечити максимальну надійність і довговічність своїх виробів.
- Нова латунна гідравлічна група обладнана:
- Регулятор витрати.
- Фільтр для холодної води.
- Байпас системи.
- Високоефективний циркуляційний насос із дегазатором.
Переваги
Компанія виробник спроєктувала та розробила ICS — Intelligent Combustion System — система, яка перетворює Habitat на розумний котел, автономно контролюється, регулюється і пристосовується до умов роботи.
Підвищена ефективність:
- Діапазон модуляції 1:10
- Система самостійно адаптується до умов експлуатації
- Ідеально повне згоряння
- Зниження циклу On/Off
- Можливість працювати з усіма типами газу, не вимагаючи змін форсунок
Основні компоненти котла ROMSTAL HABITAT 25K:
- Перевірка, коригування, адаптація
- ICS — інтелектуальна система згоряння — систему, що робить котел адаптивним до будь-яких режимів роботи.
ICS — контролює показники згоряння й регулює витрату газу, щоб завжди отримувати правильне співвідношення повітря/ газ, отримуючи у такий спосіб:
- Зменшення споживання газу
- Зменшення викидів CO/CO2
- Менше настроюванню (не вимагає ручного коригування).
- Високе співвідношення модуляції: 10.
- Завдяки адаптивній функції газового клапана є можливість працювати з усіма типами газу, не вимагаючи заміни форсунок.
Теплообмінник
Виробником розроблений новий теплообмінник із неіржавкої сталі з надзвичайно широкими проходами води: внутрішня секція котушок була збільшена вчетверо, порівнюючи з ринковими стандартами. Завдяки новому теплообміннику, котел Habitat має найкращу теплову ефективність, кращу стійкість до нанесення вапна та брудних матеріалів, що робить його ідеальним навіть під час заміни котлів на раніше наявних установках. Крім того, конструкція нового теплообмінника з єдиною котушкою гарантує високу ефективність, низькі втрати гідравлічному навантаження, легше очищення й обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romstal |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 30.8 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 106.4 % |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 727 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 40 758 ₴
